Vés al contingut (premeu Retorn)

Contacte

Podeu trobar les condicions d'ús i privacitat aquí
Nom del professor, càrrec i adreça de correu electrònic

Dr. Ramón Vilaseca, Director del Màster

ramon.vilaseca@upc.edu

Dra. Crina Cojocaru, Co-directora del Màster

crina.maria.cojocaru@upc.edu

Dra. Meritxell Vilaseca, Coordinadora UPC

meritxell.vilaseca@upc.edu

Dr. Jordi Mompart, Coordinador UAB

jordi.mompart@uab.cat

Dr. Salvador Bosch, Coordinador UB

sbosch@ub.edu

Dr. David Artigas, Coordinador ICFO

david.artigas@icfo.es

Contacte principal

Per a l'admissió, preinscripció i qüestions administratives, si us plau, poseu-vos en contacte amb:

Secretària del Màster, Ms. Cindrela Sambró
E-mail: master.photonics@etsetb.upc.edu

Telèfon: +34 934016750

Per obtenir informació i assessorament en relació amb el programa, continguts del curs, calendari i qüestions relacionades, si us plau, poseu-vos en contacte amb:

Co-directora del Màster, Dra. Crina Cojocaru, Dr. Crina Cojocaru (UPC Coordinator)
E-mail: crina.maria.cojocaru@upc.edu

Phone: +34 937398571

Altres contactes

Secretaria de l'Escola Tècnica Superior d'Enginyeria de Telecomunicació de Barcelona - ETSETB (només per la preinscripció)

Tel +34 934016750
Email: secretaria@etsetb.upc.edu
Edifici B3 - Planta 0 Despatx 001
Campus Nord Jordi Girona, 31, 08034 Barcelona

UPC International and Corporate Relations Bureau
UAB MSc International Office
UB MSc International Office